«Зайчик у вітрині». Віршики від Агнії Барто

Zaychyk u vitrini_1

Милі і такі знайомі віршики Агнії Барто подобаються і дорослим, і дітям. Вони легко запам’ятовуються та у виконанні маленьких дітей звучать дуже зворушливо. Це не просто віршики. Маленькі історії про дівчинку Таню або маленького бичка носять і повчальний характер, і розважальний.

Zaychyk u vitrini_3

В книжці «Зайчик у вітрині» віршики дуже різні, тому їх цікаво читати знову і знову. Вона випущена українською мовою, та має тверду обкладинку. Кожна сторінка оригінально проілюстрована: якщо брати розворот, то малюнок переходить з однієї сторінки на іншу, продовжуючи суть вірша. Малюкам будуть зрозумілі яскраві образи в малюнках талановитої художниці Соні Карамелькіної.

collage

Агнія Барто (автор) та Соня Карамелькіна (ілюстратор)

Агнія Барто почала писати ще в шкільні роки. Її іронічні замальовки смішили всіх, а коли Луначарський почув гумористичні вірші юної письменниці, порадив зайнятися дитячої поезією професійно. Гетель вийшла заміж за Павла Барто, віднесла свої рукописи до видавництва, і в дев’ятнадцятирічному віці писала вірші для відділу дитячої літератури під звучним ім’ям Агнія Барто.

Zaychyk u vitrini_2

Її праця була гідно винагороджена спеціальною державною премією. Агнія Барто за своє довге творче життя випустила близько 150 дитячих книг. Нею були написані і сценарії до дитячих фільмів. А на її віршах виросло не одне покоління.

Zaychyk u vitrini_4

У книжці «Зайчик у вітрині» оселилися відомі віршики про Бичка, Таню, Зайчика, колискова про Слона, Вантажівка, Літак тощо. Книжка підійде для дітей від 0 і старше. Багато батьків і без книжки читають вірші напам’ять, але крім тексту дитині потрібні і картинки, а в розмові з дитиною важливо вести діалог. Саме тому ви можете разом розглянути деталі малюнка, переказати історію і вивчити віршик в ігровій формі. Ви зробите правильний вибір, коли книга з’явиться на поличці в дитячій кімнаті. «Зайчик у вітрині» підходить для дітей від 0 років.


Авг 25, 2017 | Розділ: Цікаве | Коментарі: Прокоментуй!

Залишити коментар


Порадитися зі спеціалістом

порада спецiалiста


Коментарі відвідувачів

bottom