Творчий розвиток дитини. «Машин театр»

Творчий розвиток дитини починається з самого раннього віку і тільки від нас, дорослих, залежить, як легко він буде рухатися в цьому напрямку. Кожній дитині цікаво слухати казки і дивитися дитячі спектаклі, але йому буде ще цікавіше побувати в ролі режисера і поставити ляльковий спектакль самостійно. Інтернет-магазин Zlatka.com.ua пропонує набори для гри в театр.

_MG_3956

Популярна серія «Маша і Ведмідь» включає в себе не тільки набори для творчості, шнурівки, листівки, а й чудову лінійку «Машин театр» з картону. Картон досить щільний, а якісний друк зображень робить їх ще більш об’ємними і яскравими.

_MG_3965

У кожному наборі «Машиного театру» є фігурки героїв і декорації, які ви можете зібрати, не використовуючи ножиць і клею — їх просто потрібно видавити по контуру і скласти, відповідно до схеми. Дитина обов’язково захоче змайструвати щось самостійно. Покажіть їй, як ви це робите, і вона із задоволенням підключиться до творчого процесу.

_MG_3968

Сцена театру складається з двох половинок: підмостки формату А4 і задній фон формату А4. Таким чином, у вас з’являються не тільки фігурки персонажів, але й місце, де ви з дитиною зможете розіграти свою виставу.

_MG_3978

У комплекті до театру з картону ви знайдете 2 п’єси, які можна використати при постановці. Але якщо є бажання, ви з дитиною можете розіграти свої авторські сценки, створивши нову виставу про Машу і Ведмедя.

_MG_3993

Успіхів вам і вашій дитині в цікавому творчому процесі! Колектив інтернет-магазину Zlatka.com.ua із задоволенням підбере цікаві творчі пропозиції для всебічного дитячого розвитку.


Мар 18, 2015 | Розділ: Корисне | Коментарі: 1 коментар

1 коментар до “Творчий розвиток дитини. «Машин театр»”


  1. Олена:

    Думаю треба почати з того, що навчити дитину читати, на мою думку так дитина краще адаптується. Я наприклад купую донці дитячий журнал «Пізнайко». Вчилися читати ще з 4 років, з 6 він вже читав самостійно, я щоб підкріпити його любов до літератури почала йому виписувати дитячий журнал «Пізнайко». Досить хороший журнал до речі, багато веселих і цікавих ігор та завдань на розвиток логіки у дитини, і почитати є що, ще й у кожному випуску нова настільна гра, завжди граємо в неї всією родиною, також подобається що журнал виходить українською мовою!
    Раджу!


Залишити коментар


Порадитися зі спеціалістом

порада спецiалiста


Коментарі відвідувачів

bottom