Ранній розвиток дитини: «Чим раніше — тим краще»

Зараз все частіше зустрічаються діти, які в три роки вміють читати, у п’ять — писати, а в школу йдуть, вже практично повністю освоївши програму початкового навчання. Але все-таки багатьох батьків продовжують мучити питання, а чи треба вчити малюка з раннього віку, чи не зашкодить йому це, чи не позбавлять вони його дитинства?

розвиток дитини

Фахівці з раннього розвитку в один голос стверджують: «Чим раніше — тим краще». В принципі починати займатися з малюком треба з самого народження, буквально з перших тижнів, а от навчати за допомогою розвиваючих методик можна вже з півроку. Багато батьків дивуються і не розуміють, навіщо потрібно вчити малюка, який ще нічого не вміє. Але вони не праві. Піврічний малюк уже багато чого вміє і знає: він чудово повзає і намагається самостійно сидіти і вставати, спираючись або чіпляючись за будь виступи, відгукується на своє ім’я, починає розрізняти «своїх» і «чужих», із задоволенням маніпулює іграшками, лепече, тобто всіляко намагається пізнавати навколишній світ, причому використовує для цього всі органи чуття, його улюблені заняття: подивитися, поторкати, лизнути, послухати, понюхати. Тому саме в півроку найкраще починати розвивати малюка, використовуючи книги для раннього розвитку дітей, адаптовані і спрямовані виключно на це.


Сен 24, 2015 | Розділ: Корисне | Коментарі: 1 коментар

1 коментар до “Ранній розвиток дитини: «Чим раніше — тим краще»”


  1. Олена:

    Для мене важливо щоб дитина самостійно розвивалася, робила якісь дії самостійно. Вчилися читати ще з 4 років, з 6 він вже читав самостійно, я щоб підкріпити його любов до літератури почала йому виписувати дитячий журнал «Пізнайко». Досить хороший журнал до речі, багато веселих і цікавих ігор та завдань на розвиток логіки у дитини, і почитати є що, ще й у кожному випуску нова настільна гра, завжди граємо в неї всією родиною, також подобається що журнал виходить українською мовою!
    Раджу!


Залишити коментар


Порадитися зі спеціалістом

порада спецiалiста


Коментарі відвідувачів

bottom