Обводимо та розмальовуємо

Кожна мама звичайно, хоче, щоб її дитина навчилася писати красиво, правильно і легко. Та прагне розпочати навчання письму якомога раніше. Але не слід поспішати вручати малюкові зошит з завданням,  спочатку потрібно підготуватися до письма. Для підготовки займайтесь з дитиною графічними іграми та вправами.

Такі графічні ігри сподобаються малюкові, а також будуть сприяти розвитку зорової пам’яті, а також уяви та мови. Почніть ваші сходинки до письма з простих малюнків, які потрібно обвести та розмалювати. Приготуйте все необхідне для роботи. Вам знадобляться малюнки, які потрібно обвести та розмалювати. Їх можна намалювати мамі, проявивши творчий підхід, або ж просто знайти в інтернеті, де їх дуже велика кількість та роздрукувати. Зверніть увагу на те, що розмальовувати потрібно різнокольоровими олівцями. Під час роботи звертайте увагу на те, які кольори обирає ваш малюк. Чим яскравіше вийде малюнок, тим краще.

Ось деякі варіанти таких вправ. Обведіть контури (це можна зробити як простим олівцем так і кольоровими) та розфарбуйте малюнок.

 

pusmo_1

 

pusmo_2

 

pusmo_3

 

pusmo_4

 

pusmo_5

 

pusmo_6

 

Деякі малюнки, наприклад, їжака можна доповнити. Намалюйте йому грибочки або яблука. Це не обов’язково робити олівцем, використайте пластилін.

 

pusmo_7

 

pusmo_8

 

pusmo_9

 

Обов’язково стежте за тим, як дитя тримає олівець чи ручку, покажіть як тримати правильно, щоб маля звикало до правильного її  положення.  Також не забувайте слідкувати за правильною поставою дитини, під час виконання завдань. Бажаємо, щоб Ваші спільні заняття дали гідні результати та принесли Вам та малюкові задоволення!

Порадитися зі спеціалістом

порада спецiалiста


Коментарі відвідувачів

bottom