Організовуємо місце для комфортного читання

Мiсце для читанняНе дивлячись на здавалося б безапеляційни заяви затятих прихильників і фанатів Інтернету, книги так і не померли, і їх не замінило читання з екрану комп’ютера або електронні книжки. Мало того, дослідження показали, що навіть ті, хто купив собі подібну книгу, вже через кілька місяців холонуть до неї, повертаючись до читання звичних — паперових книг.

Але яку б книгу ви не читали — електронну або паперову, або якщо ви любите провести пару вечірніх годин з ноутбуком на колінах, вам потрібно подбати про зручне в усіх відношеннях місці для читання. При цьому ви повинні спочатку дати собі настанову, що воно буде призначене тільки для цього, і тому буде незмінним і постійним.

Головним елементом будь-якого місця для читання є крісло. Підбирати його найкраще виходячи не з думок про дизайн вашої кімнати (хоча і не варто повністю відмовлятися від них), а, в першу чергу, з міркувань про комфорт і зручність. Пам’ятайте, що ви збираєтеся проводити в цьому кріслі довгі години, а крім того — максимальне навантаження наш хребет одержує саме в той час, коли ми сидимо, і тому крісло повинно бути максимально зручним.

Ви пам’ятаєте, що ми створюємо постійну зону для читання, тому краще всього відразу розміщувати її в кутку, щоб ваше крісло нікому не заважало, і ніхто не зсував б його в сторону. Це важливо тому, що наступним кроком у нас буде встановлення освітлення.

Воно повинне бути не дуже яскравим, але і не дуже тьмяним, щоб читати, не перенапружуючи очі. Крім того, ми повинні розташувати освітлювальні прилади так, щоб вони висвітлювали сторінки нашої книги рівномірно (тільки в цьому випадку навантаження на очі буде однакове) і не давали навіть найменшої тіні. Поекспериментуйте, і ви обов’язково знайдете і потрібне розташування світильників, і відповідну саме вам силу ламп.

Після цього подумаємо про книжкови полиці. Розташуємо їх у максимальній близькості від нашого крісла, щоб можна було зняти з них або поставити на них книгу, не піднімаючись, а то й зовсім не змінюючи положення. Книжкові полиці можуть бути якими завгодно, головне, щоб крім зовнішньої краси і оригінальності, вони були ще практичні і зручні.

Ну а тепер можна подумати про дрібниці, таки як столик, на якому ви будете тримати чашку з кавою або какао; маленьку підставку під вазу з цукерками або печивом; стаціонарну розетку для ноутбука або Інтернету, і про багато іншого, що зможе перетворити процес читання в справжнє і ні з чим не порівнянне задоволення.


Авг 13, 2013 | Розділ: Корисне | Коментарі: 1 коментар

1 коментар до “Організовуємо місце для комфортного читання”


  1. Олена:

    Дорогі матусі і татусі! Хочу порадити вам передплатити дитячий журнал «Пізнайко». Багато цікавих ігор та завдань на розвиток логіки у дитини, також в кожному новому номері є нова весело настільна гра для всієї родини!
    Журнал виходить українською, російською та англійською мовою( для тих, хто вчить), а також є в різних вікових категоріях ввід 2 до 10 років.
    Раджу!


Залишити коментар


Порадитися зі спеціалістом

порада спецiалiста


Коментарі відвідувачів

bottom