Як зробити обкладинку для книги з паперу

Книга як і раніше залишається кращим другом людини. Крім художньої літератури існують підручники, довідники та інші видання, які повинні знаходиться під рукою, і взагалі часто використовуються. Щоб книга прослужили якомога довше, варто подбати про обкладинку, в яку книгу потрібно обернути. Звичайно, існують готові обкладинки, вінілові, шкіряні та інші, але при цьому зробити паперову обкладинку для книги простіше простого.
Що вам знадобиться:

  • Лист щільного паперу
  • Ножиці
  • Скотч
  • Власне книга

1 крок

обкладинка для книги 01

Виготовлення обкладинки з паперу зручно тим, що в підсумку ваша обкладинка буде точно під формат і товщину вашої книги, тоді як готові обкладинки можуть бути малуваті або навпаки великі.

Для виготовлення обкладинки беремо цупкий аркуш паперу, щільність значить міцність. Я пропоную використовувати для обкладинки залишки від шпалер. Шпалери мають значну щільність і міцність, і якщо малюнок на них не викликає неприйняття в якості книжкової обкладинки, то результат буде що треба!

2 крок

обкладинка для книги 02

Кладемо книгу на підготовлений лист. Загинаємо краї за обкладинку книги. В даному випадку краще, якщо книга буде у жорсткій палітурці, щоб щільна обкладинка з паперу тримала книгу.

3 крок

обкладинка для книги 03

На згині обкладинки в тому місці, де у книги палітурка вирізаємо виїмки у вигляді трапеції. Це потрібно для того, щоб при складанні щільного паперу, наша обкладинка не стирчала. При розвороті повинне вийти як на картинці.

4 крок

обкладинка для книги 04

Тепер приміряємо згини на обкладинку книги. По черзі загинаємо аркуш паперу на обидві сторони книжкової обкладинки спочатку з довгої сторони, потім з короткої.

5 крок

обкладинка для книги 05

Там, де згини з короткої сторони обкладинки теж приберіть зайве, відріжте куточки, щоб згини були акуратні.

6 крок

обкладинка для книги 06

Обкладинка — одяг для книги, тому вийшла ціла викрійка. Використовуйте затискачі для паперу, щоб зафіксувати обкладинку в процесі роботи.

Після того, як всі згини підігнані під формат книги, зафіксуйте їх за допомогою широкого скотчу.

7 крок

обкладинка для книги 07

А ось результат! Щоб книга не виявилася «без обличчя», нанесіть на лицьову сторону її назву.
Тепер можна користуватися, не побоюючись, що рідна обкладинка книги швидко зіпсується.


Янв 15, 2013 | Розділ: Корисне | Коментарі: 1 коментар

1 коментар до “Як зробити обкладинку для книги з паперу”


  1. Олена:

    Для мене важливо щоб дитина самостійно розвивалася, робила якісь дії самостійно. Вчилися читати ще з 4 років, з 6 він вже читав самостійно, я щоб підкріпити його любов до літератури почала йому виписувати дитячий журнал «Пізнайко». Досить хороший журнал до речі, багато веселих і цікавих ігор та завдань на розвиток логіки у дитини, і почитати є що, ще й у кожному випуску нова настільна гра, завжди граємо в неї всією родиною, також подобається що журнал виходить українською мовою!
    Раджу!


Залишити коментар


Порадитися зі спеціалістом

порада спецiалiста


Коментарі відвідувачів

bottom