Огляд новинки «Молочний зуб дракона Тишка»

molochnyy zub drakona Tishka_1

Найзабавніша і добра фантастична книжка, яка коли-небудь виходила на просторах України — «Молочний зуб дракона Тишка». Шестирічні друзі Оксана і Славік потрапляють в старий будинок щоб відшукати м’ячик, що випадково туди закотився. Вони знаходять там зовсім не м‘яч, а маленького дракончика. Він теж загубився і хоче повернутися додому. Крім цього, у хвостатого малюка захворів зубок. Оксана, як справжня медсестра, визначила, що зуб зовсім не болить, а хитається — він же молочний! Діти вирішують відвести дракона Тишка до його мами, але вони навіть не припускали, що на цьому шляху буде стільки пригод!

molochnyy zub drakona Tishka_2

Автор книги Алла Потапова є заслуженим працівником культури України та лауреатом багатьох літературних премій. Але не дивлячись на численні регалії та медалі, письменниця залишається дивно відкритою жінкою, яка за своє довге життя написала понад сорок творів для дітей та їх батьків. Книжка «Молочний зуб дракона Тишка» була написана в 1985 році, та вона й досі залишається цікавою для багатьох юних читачів.

molochnyy zub drakona Tishka_3

Ця книжка обов’язково повинна бути в особистій бібліотеці дитини, тому що вона має прекрасний виховний ефект. Без моралей і тиску історія про дракончика і його друзів здатна розкрити найкращі якості характеру наших дітей. Наприклад, діти самостійно приймають рішення, беруть на себе відповідальність, допомагають один одному, підбадьорюють і підтримують. А ще в книзі багато моментів, пов’язаних з поняттями справжня дружба, справедливість, чесність і турбота. Всі ці пригоди і нові друзі показали, що маленька дитина може бути мудрішою деяких дорослих.

molochnyy zub drakona Tishka_4

Отже, книжку «Молочний зуб дракона Тишка» ми рекомендуємо прочитати всім — від 1 і до 100 років. Вона легко сприймається, а шикарний переклад українською мовою робить книгу ще привабливішою. Книга, що надрукована російською мовою, має правильну побудову речень, в ній немає випадкових помилок і модних сучасних мовних зворотів. Що й казати — класика дитячої літератури!

molochnyy zub drakona Tishka_5

Прекрасні діалоги і милі ілюстрації захоплюють настільки, що здається, ніби дивишся фільм, тільки краще! Тож, беріть книгу, влаштовуйтеся зручніше і читайте з перервами на чай з печивом. Ми даємо 100% гарантію, що книга сподобається вашим дітям, так само, як і вам свого часу.

molochnyy zub drakona Tishka_6

Читайте якісну дитячу літературу, а прикладом послужить книжка «Молочний зуб дракона Тишка».


Авг 29, 2017 | Розділ: Корисне | Коментарі: Прокоментуй!

Залишити коментар


Порадитися зі спеціалістом

порада спецiалiста


Коментарі відвідувачів

bottom