«Мої перші слова» — збагачення словникового запасу

Moyi pershi slova_1

Поповнення словникового запасу дорослої людини відбувається за допомогою читання книг. А маленька дитина збагачує свій словниковий запас різними способами, і це відбувається нон-стоп. Книжка «Мої перші слова», а також навички спостереження, спілкування, читання казок, дидактичні і словникові гри — все це прекрасно розвиває словниковий запас дитини.

Moyi pershi slova_2

По-перше, малюк запам’ятовує слова, спілкуючись з близьким оточенням (батьки, бабусі-дідусі, сестри-брати тощо). По-друге, в дитячому садку дитина спілкується і запам’ятовує слова, які «приносять» в сад інші діти і вихователі. По-третє, проста звичка читання дитячих книжок разом з мамою теж допомагає поповнити словниковий запас.

Moyi pershi slova_3

Словникова робота буде відбуватися і за допомогою першого лінгво-словника «Мої перші слова» від видавництва «Астра». Це справжнісінький віммельбух! Він наповнений різними словами, які підкріплені невеличкими малюнками. Словничок розділений на теми, які будуть близькі дитині. Представлені там предмети зрозумілі дитині, але, в силу обставин, ми не вживаємо ці слова так часто.

Moyi pershi slova_4

Варто зазначити, що словниковий запас ділиться на дві категорії — активний і пасивний. У першому випадку, слова вживаються досить часто, а в другому випадку — слова вживаються рідко або зовсім не вживаються, але дитина знає значення і призначення предметів. Якраз такими словами ми і будемо поповнювати пасивний словниковий запас дитини.

Moyi pershi slova_5

Книжка «Мої перші слова» дозволяє в ігровій формі вивчати і запам’ятовувати слова з навколишнього оточення. Наприклад, дитина засвоїть, які предмети знаходяться в кухні або ванній кімнаті. Погодьтеся, ми ж не так часто вживаємо слово «фен» або «ваги». А за допомогою словничка ви разом з малюком будете промовляти ці та інші слова, збагачуючи пасивний словниковий запас дитини досить легко та невимушено.

Moyi pershi slova_6

Книжка вийшла велика і барвиста. Можна сказати, що це книга-довгожитель. Вона стане в нагоді малюкові, починаючи з 1 до 4 років. Листи виконані з міцного картону, а яскраві образні малюнки допоможуть швидше вивчити складне слово або словосполучення. Турботливі батьки оцінять це видання. Воно обіцяє збагатити словниковий запас дитини аж на 250 образів, зображених на сторінках книжки.

Тож, почнімо гратися та вчити слова разом з книжкою «Мої перші слова».


Авг 28, 2017 | Розділ: Корисне | Коментарі: Прокоментуй!

Залишити коментар


Порадитися зі спеціалістом

порада спецiалiста


Коментарі відвідувачів

bottom