Лото-картинки як спосіб розвитку логічного мислення й мови

Сучасні виробники випускають величезну кількість розвиваючих ігор та іграшок для дітей різного віку. Однією з таких ігор є лото- картинки. Гра схожа на звичайне лото, тільки тут замість діжок з цифрами використовуються зображення рослин, тварин, предметів побуту і т.д. У грі може брати участь вся сім’я, виграє той, хто швидше за всіх заповнить свою картку малюнками.

Лото-картинки

Те, що лото-картинки — це розвиваюча гра на увагу і логіку, пояснень не вимагає: кольорові зображення змушують дитину співвідносити їх з малюнками на своїй картці. А ось як з їх допомогою можна розвинути мову — це, мабуть, зрозуміло далеко не всім. Ось декілька порад тим, хто хоче поєднати приємну гру з користю для розвитку свого чада.

дитяче лото-картинки

Кожен раз, коли ведучий витягує фішку з зображенням, дітки повинні називати те, що на ній зображено. Причому, вони повинні це робити максимально старанно. Можна призначити в якості ведучого і саму дитину. Потрібно буде пояснити, що кожного разу, коли вона буде витягувати фішку, їй необхідно озвучити те, що на ній зображено. Так вона буде себе почувати дорослою, буде відчувати свою відповідальність і, отже, намагатиметься зробити все максимально правильно. Переможцем визнається той, хто не тільки раніше за всіх заповнив свою картку, але при цьому також добре вимовляв слова.


Фев 20, 2013 | Розділ: Корисне | Коментарі: Прокоментуй!

Залишити коментар


Порадитися зі спеціалістом

порада спецiалiста


Коментарі відвідувачів

bottom