Коли потрібно спати, читайте серію «Забавні історії для малят»

Коли приходить вечір і малюкові пора спати, у нього прокидається голод, спрага і активність. І щоб вкласти дитину, мамам доводиться вдаватися до різних хитрощів. З книжками серії «Забавні історії для малят» не потрібно хитрувати, вони присплять будь-якого непосиду, а ще навчать рахувати. В серію входять такі книжки: «Поки ти спиш», «А де ж мишеня?», «Невгамовне мишеня».

proxy.imgsmail.ru
Милі малюнки відомого дитячого автора і художника Джона Батлера настільки затишні, що книжку з такими ілюстраціями потрібно читати тільки перед сном, загорнувшись у теплу ковдр
очку. Великі ілюстрації на всю сторінку мають якийсь заворожливий ефект — хочеться терміново подивитися сон за участю намальованих героїв.

34192_2

34192_3

Сюжет досить простий, проте має навчальну підґрунтя — кожна сторінка розповідає історію і вчить малюка рахувати. Пам’ятаєте перевірений спосіб про лічбу ягняток перед сном? Ця книжка має такий ефект.

34190_1

34190_3

Милі звірятка зібралися спати, а маленькому мишеняті не до сну. Ось з ним і трапляються різні цікаві історії. Чудові казки швидко присплять вашу дитину і до ранку він буде міцно спати і бачити самі теплі сни! А детальніше про книжки серії «Забавні історії для малят» ви зможете переглянути на сайті-партнері Zlatka.com.ua


Мар 02, 2016 | Розділ: Цікаве | Коментарі: Прокоментуй!

Залишити коментар


Порадитися зі спеціалістом

порада спецiалiста


Коментарі відвідувачів

bottom