Закладка для книжки своїми руками

Коли дитина читає книгу, йому обов’язково знадобиться закладка, щоб відразу повернутися на ту сторінку, де він зупинився. І дуже часто діти, та й ми — дорослі, використовуємо замість закладки календарик (в кращому випадку) або якийсь фантик від цукерки, чи просто листочок, складений навпіл. Погодьтеся, не дуже гарно виглядає така закладка. Але це не біда! Ми приготували чудовий покроковий майстер-клас по виготовленню цікавої кутової закладки.

_MG_7030_2
Отже, для виготовлення нам знадобляться дуже прості матеріали:

_MG_7014_2

З допомогою лінійки та олівця накреслимо квадрат. Його потрібно вирізати ножицями. Складаємо квадрат навпіл так, щоб вийшов трикутник.

_MG_7016_2
Тепер кінці трикутника загинаємо до середини, як показано на фото.

_MG_7016_3
Розгортаємо загнуті кінці. Ми отримали трикутник з лініями згину. Оскільки у нас трикутник — це складений навпіл квадрат, то ми відділяємо одну вершину трикутника і згинаємо навпіл, щоб кінчик торкався основи трикутника.

_MG_7016_4
Далі, кінці трикутника завертаємо за зігнуту вершину трикутника і отримуємо таку кишеню. У нас вийшла основа закладки.

_MG_7016_5
А тепер, перевертаємо основу і наклеюємо деталі — оченята, зубки, язичок. Наша закладочка готова!

_MG_7016_6
Така закладка одягається на кут книжки. Вона буде дбайливо захищати куточки улюбленої книжки. Закладка може бути зроблена дитиною віком 3-4 років, звичайно під керівництвом мами, яка підкаже, як складати основу закладочку.


Мар 11, 2016 | Розділ: Корисне | Коментарі: Прокоментуй!

Залишити коментар


Порадитися зі спеціалістом

порада спецiалiста


Коментарі відвідувачів

bottom